• Decovita Seramik ürünleri kalite açısından değerlendirildiğinde, üç özelliği ile ön plana çıkmaktadır:

  Baskı - Renk Kalitesi:

  Kullanılan özel sır teknolojisi ile seramikler, doğal taş hissi vermektedir. Bu teknoloji aynı zamanda, ürüne üç boyutlu olma özelliği katmaktadır. Yapılan labratuvar çalışmalarında geliştirilen özel sırlama sayesinde parlak ürünlerde yüzde 95 derecelik parlaklığa çıkıldığı belgelenmiştir.

  Kusursuz Kalibrasyon (Ölçü):

  Çok yüksek derecelerde fırınlanan seramikler, bu aşamada eğilme, küçülme gibi deformasyonlara uğrayabilmektedir. Decovita Seramik’te ise, böyle bir durum söz konusu değildir. Örneğin; 600 mm x 600 mm boyutundaki bir seramik karo, yarım milimetre dahi sapma olmadan aynı ölçülerle üretilmektedir. Bu özellikle, piyasa standartlarında üç milimetre olan derz aralığı, bir milimetreye kadar indirilmiştir. Derz aralığında minimum ölçüyü yakalayan Decovita, seramiklerde geniş derz aralığı nedeniyle doğal görüntünün kaybedilmesi durumunun önüne geçmiştir.

  Dayanım:

  Decovita Seramik ürünleri, çizilme ve çamaşır suyu gibi kimyasallara karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca ilk günkü renklerini ve dokusunu korur. Yapılan labratuar çalışmalarında ürün sertliği en yüksek dayanım seviyelerinden biri olan 7 Mohs olarak belgelenmiştir.

Ürün Adı :